top of page
FP11logo-%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82_edited

Про компанію

НАША КОМАНДА

Наша команда – це захоплююче поєднання нових талантів, досвідчених старших партнерів, передових технологій та перевірених методів роботи. Наш найбільший актив – наші співробітники.

Ми пишаємося своїми співробітниками і, разом з ними, прагнемо постійного розвитку і вдосконалення компанії.

У FEDORYSHYN & PARTNERS ми приділяємо значення і сприяємо розвитку соціальних аспектів відповідальної роботи, сподіваючись, що кожен член нашої команди отримує належний розвиток особистості та досягне з нами високих професійних нагород.

НАША МІСІЯ

Сучасне суспільство знаходиться у безперервному розвитку. Прагнучи бути частиною позитивного впливу на розвиток суспільства, ми постійно підвищуємо власні знання та навички, необхідні для ефективної участі в такій діяльності.

Мета компанії полягає в тому, щоб FEDORYSHYN & PARTNERS, в межах обраної спеціалізації, була визнана найдосвідченішою юридичною компанією в Україні.

Ми також прагнемо розвивати і підтримувати культуру високої якості на основі загальних спільних цінностей, роботи в команді і рішучості домагатися успіху.

Місія висловлює наш рівень амбіцій.

Наші амбіції мотивують нас завжди докладати максимум зусиль для Клієнтів.

Таким чином, стандарти компанії є високими, коли справа доходить до професійних знань, розуміння бізнесу та обслуговування Клієнтів.

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Наша компанія бажає внести свій позитивний внесок у розвиток суспільства. У першу чергу, ми бажаємо досягти цього за допомогою впливу на законодавство і його інтерпретації, беручи участь у новаторській судовій практиці та консультуванні державних і приватних Клієнтів з питань, що становлять велике значення для бізнесу.

Ми прагнемо до успіху, але в той же час багато юристів приєдналися до FEDORYSHYN & PARTNERS для того, щоб "змінити ситуацію" і заохочувати справедливість.

Тому одним із наших пріоритетів є виконання безоплатної правової роботи з метою запобігання та виправлення несправедливості в суспільстві, і сприяння благодійництву.

Наші співробітники пишаються наданням безоплатного консультування.

Ми присвячуємо значні ресурси на безоплатній основі кожен рік, приділяючи особливу увагу справам, пов'язаним із захистом свободи слова і правами людини.

bottom of page